Evden Eve Nakliyat - Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler
Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Her ailenin, farklı olduğu gibi , her kişininde ihtiyaçları, farklıdır. Senin istediğin hizmetler de farklı olacaktır.. Ulus Ev & Ofis taşıma hizmetleri , sizin ihtiyaçlarına sizin bütçenize en uygun seçeneği en kaliteli hizmeti sunmaya çalışır. .Firmamız kişiye özgü taşınmayla ilgili sunduğu hizmetten dolayı sektöründe bir ilki gerçekleştiriyor. Bu yüzden sunduğumuz hizmetin adı kişisel taşınma planı dır.
DİĞER TAŞINMA ŞİRKETLERİNE KARSI ULUS EV & OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ FARKINI GÖRÜN..
Bizim ambalaj seçeneklerimiz ve ekstra koruyucu hareket etme hizmetleri gibi ek taşıma hizmetleri sayesinde isteğinizi gibi yapma özgürlüğü sağlar,taşınacak eşyaların büyük olsa bile....
İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.
Ambalaj secenekleri
Tam ambalaj hizmeti :
Evinizdeki tüm eşyalar uzmanlarımız tarafından en güncel yöntemlerle ve ambalaj malzemeleri kullanarak paketlenmiştir.
Kırılmayan Ambalaj:
Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır
Kendi ambalajınızı kendiniz yapın:
Firmamıza ait kendi kutu ve paketleme malzemelerimizi kullanarak bu işlemi kolaylıkla yapmanız mümkündür.
TEMEL EV TAŞIMA HİZMETLERİ
Yükleme:
Her eşya etiketlenir ve stok defterine sistemli olarak kaydedilir.
Ayrıca, mobilyanın tamamına , Stretchwrap'ta sarılır, sıkı bir şekilde bu plastik tamamen mobilyayı örter, mobilyayı kirden korur ve zarar vermeyi önler bu yöntemle en ufak bir darbe ve çizik olasılığı sıfırdır.
Taşıma :
Bizim Araçlarımızın hepsi, en güvenilir biçimde airride asılma sistemleriyle donanımlıdır .Sektöre bağlı bulunan dallar içinde, her dala özel taşıma talepleri , paketleme materyalleri , o dala ait profesyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.
Boşaltma:
Mobilya, kutular ve diğer eşyalar, sizin , gösterdiğiniz odalarda özenle yerleştirilir. Yataklar,kitaplıklar ve diger eşyalar istenilen yere bırakılır. Buna ek olarak,
biz zeminde oluşacak lekeleri engellemek için zemin koşucularının birkaç tipini kullanarak sizin evinizin eski halini koruruz, halı ve tahta döşemesinde oluşacak çizikleri önleriz..
Ek taşıma hizmetleri
Açmadan :
Kutular, açılır, ve içerik, çıkarılır, ve düz bir yüzeyde yerleştirilir. Eğer istenilirse ulus nakliyat firması bunu herhangi bır yere yerleştirebilir. Kutular ve ambalaj taşınması işlemi bu hizmetin içinde yer alır.
Kasalama :
Maddi değeri Yüksek olan değerli eşyalar, elektronik eşyalar veya hassas Koleksiyon değeri taşıyan eşyalara ayrı bir özen göstermek gerekir.
Kırılan veya standart boyutlama olmayan eşyaların koruması için gelenek kasalama yöntemi kullanılır.
Araba ve tekne taşınma:
Araba lar ve tekneler gibi büyük araçlar da ek tasıma hizmetleri kapsamında yer alır.
Büyüklüğüne bağlı olarak bu araçlar güvenli bir şekilde eşyalarının kalanıyla özenle kamyona yerleştirilir.veya gerekirse başka bir araca yerleştirilir.
DEMONTE / MONTAJ
Evinizdeki her türlü mobilyanın de montesi konusunda uzman mobilyacılarımız tarafından sökülerek yeni evinizde istediğiniz yerlere istediğiniz şekilde monte edilir. Tecrübeli elemanlarımız kendi uzmanlıklarında son derece profesyonel olup her türlü mobilyayı de montaj ve demontaj konusunda uzmandırlar..
Üçüncü taraf hizmetleri
İsteğiniz üzerine,aletin bağladığı üçüncü taraf hizmetleri bağlanmak /, havuz veya sıcak küvet sökme kesmek / montaj ve temizlik hizmetleri için düzenlenebilir.
Servis hizmetleri:
Eğer evinize ulaşım kolay değilse veya engelden dolayı zorsa ulus nakliyat , sizin eski evinizden kamyona sizin eşyalarınızı taşıması için küçük bir kamyon sağlayacak, veya kamyondan sizin yeni evinize bir kamyon gönderilecektir.
Depolama:
Geçiş için en fazla 90 gün boyunca kullanabilirsiniz.
90 günden sonra, eşya, sürekli depolamaya gönderilir. Eğer yeni evinize herhangi bir sebepten dolayı gidemiyorsanız depolama sizin için en uygun seçenektir.

 

Online Talep Formu


Online Talep Formuna
Gitmek için Lütfen Tıklayınız...