Evden Eve Nakliyat - Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler
Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

İş Süreci


1. Ulus nakliyat eksperi "Değerleme Formu"na göre evi ve eşyaları inceler, gerekli bilgileri kayıt eder. Müşteriye sorular sorar ve müşteriye sonrası için randevu verir.
2. Eksper, ofiste müşteriye sunacağı "Değerleme Raporu"nu, değerleme formuna göre hazırlar. Değerleme raporunda, müşterinin beklentilerine uygun olan taşınma seçenekleri belirtilir.
3. "Değerleme Raporu" müşteriye sunulur ve müşterinin seçeneği belirlenir.
4. Eğer müşteri paketlemeyi kendisi yapmak istiyorsa, karton kutular ve paketleme malzemeleri (kutular, bant, etiket, kalem, strech film, hava kabarcıklı koruyucular, yastık, elbise örtüler, koruyucu örtüler) temin edilir.
5. Müşteri eğer paketlemenin içerisinde bulunduğu bir seçenek işaretlemişse, evdeki eşyaların niteliğine göre karton kutular sipariş edilir. Kutular ile birlikte, koruyucu pamuklar, hava kabarcıklı koruyucular, yastıklar, strech filmler, elbise koruyucu torbalar ve koruyucu örtüler sipariş edilir.
6. Müşteri ile "Temsil Sözleşmesi" imzalanır, Ulus nakliyat ekibinin yapmayı taahhüt ettiği etkinlikler "Hizmet Garanti Sertifikası" ile müşteriye sunulur. Hizmet Garanti Sertifikası, taşıma sektöründe sadece Ulus Nakliyat tarafından uygulanmaktadır. Bu sertifika, değerleme raporunda belirttiğimiz ve ifade ettiğimiz tüm etkinlikleri gününde ve doğru şekilde yapacağımıza ilişkin belgedir.
7. Taşınma tarihine 1 gün varken paketleme bölümündeki arkadaşlar eşyalarınızı paketler, koltuk takımlarını strech film ile sararlar, giyecek eşyalarınızı kutuya koyarlar, dolaplarınızı sökerler, ve hepsini "Eşya Kayıt Formu"na kayıt ederler,Taşınmadan bir gece önce evde kalmak istiyorsanız, yatağınız taşımanın olacağı gün sökülür. Taşıma sırasında yapılan tüm etkinlikleri koordinatörümüz monitörden izleyebilir.
8. Sigorta şirketi ile iletişime geçilir ve sigorta süreci başlatılır.
9. Taşınma günü ekip arkadaşları (mobilyacı, elektrik ve su tesisatçısı, paketleme ve taşıma ekibi, sürücü –8 kişi-) paketlenen tüm eşyaları hazırlanan araca götürerek yerleştirirler.
10. Sürücü belirlenen adrese eşyaları getirir. Aracın yönü ile ilgili bilgi GPRS sistemi ile müşteriye, cep telefonu yolu ile gönderilir.
11. Eğer, müşteri eve hemen taşınmayacaksa eşyalar, depoya götürülür ve konteynırlarla yerleştirilir.
12. Araç, yeni eve geldiği anda sigorta süreci biter.
13. Eşyalar, taşıma ekibi tarafından eve taşınır ve dolaplar, sökülen mobilyalar belirlenen yerlere monte edilir, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası, televizyon vb. elektronik araçların çalışıp çalışmadığı kontrol edilir, koltuklar müşterinin istediği yere konur. Ulus Nakliyat sürücüsü "Eşya Kayıt Formu"na göre indirilen ve yerleştirilen araçları kontrol eder, eksik kutu olup olmadığını kontrol eder ve müşteriden kutuların eksiksiz geldiğine ilişkin imza alır.
14. Müşteri ödemeyi yapar.
15. Müşteri, "Tatmin Anketi"ni doldurur ve işlem sonuçlanır.

 

Online Talep Formu


Online Talep Formuna
Gitmek için Lütfen Tıklayınız...