Evden Eve Nakliyat - Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler
Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ulus Ofis taşıma hizmetleri Ofisinizin taşınması için size yardımcı olacak faydalı ambalaj ipuçlarını sonsuz alternatifler sunarak vermektedir.Bunları kullanarak özellikle önemli belgelerinizi, elektronik ofis araçlarınızı bilgisayarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.Taşıma işleminin düzgün yapılabilmesi için dosyaların ve belgelerin özel kutulara yerleştirilmesi gerekmektedir.
Firmamızın ambalaj ipuçları sayesinde ofisinizdeki tüm eşyaların ve belgelerin nasıl paketlenmesi gerektiğini görmeniz mümkün.ulus nakliyat firması 75 yıllık deneyimiyle edindiği tecrübelerle ofis eşyalarınız güvenli bir şekilde taşır.
Ofis evrakları çoğunlukla önemli evrak ve hukuki belgeleri içerir.tüm belgeleriniz kontrol listemize kayıt edilir.Her hangi bir kayıp eşya durumunda yüksek fiyat envanteri formundaki değerlendirmeler göz önünde bulundurularak bedeli ödenir.
Ofis taşıma işlemi sırasında:
Kolay montaj için Kişisel Bilgisayarınızın, Yazıcınızın, Tarayıcının veya Diğer ofis Ekipmanlarının kablolarını işaretli olan yerden çıkartın.
Tüm ek donanımları nı aynı kutu içinde bulundurunuz.
Toner ve mürekkep kartuşlarını çıkartınız.
Bilgisayar içindeki disket veya cd leri, dvd player içindeki dvd leri çıkartıp küçük bir kutuya yerleştiriniz.
Ek talimatlar ve önlemler için bilgisayarınızın kullanma kılavuzunu kutuya koyunuz.
Kitaplar
Aynı boyuttaki kitapları küçük bir kutuya yerleştiriniz.
Kitapların düzgün durmasını sağlamak için kutunun en alt katına düz bir karton yerleştiriniz.
Büro Mobilyaları
Herhangi bir modüler ofis mobilyasını taşmak için taşınmadan bir gün önce hazırlanması gerekmektedir.çekmeceler plastik bir torba içine konulmalı ve mobilyaların tamamı strechle kaplanmalıdır.
Ev ve ofis eşyaları ambalajlanırken ipuçlarından yararlanmak size zamandan tasarruf sağlar.önemli eşyalarınız ve evraklarınız, ofis araçlarınız bilgisayarlar,tarayıcılar bıraktığınız gibi isteğiniz doğrultusunda zarar görmeden size teslim edilir.ofis eşyalarınıza ,kitaplarınıza, büro mobilyalarınızın konulduğu her kutuya ayrı bir numara verilir.bu kutuların üzerine hangi odaya ait olduğu ve içinde neyin olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Ambalajlı kutuyu açmanıza gerek kalmaz.Bu da size stressiz ve sorunsuz bir şekilde ofisinizin taşınmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

Online Talep Formu


Online Talep Formuna
Gitmek için Lütfen Tıklayınız...