Evden Eve Nakliyat - Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler
Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Promosyon Lojistiği

Promosyon lojistiği her firmada özellikle de FMCG firmalarında çok önemlidir. Promosyon kullanıldıkça o firmanın reklamının yapılmasıdır. Biz de bu konuda uzmanlaşarak müşterilerimize PoP lojistiği ile rekabet avantajı sağlıyoruz.

Promosyon malzemeleri genelde esas ürün kadar pahalı olmasalar dahi bütçelerde yaklaşık %5 - %15'lik bir orana sahiptirler. Bu oran bütçedeki lojistik payına çok yakındır.

Buna rağmen çoğu firma bu malzemelerin dağıtımına gerekli özen ve itinayı göstermez ve fire oranları artar. Tabi ki bu durumda ilk akla gelen aslında bozulmuş / kırılmış promosyon malzemesinin parasal boyutudur. Ama buz dağının altın bakıldığında belki de o yıl ilgili firma bakkala promosyon şemsiye yetiştiremediğinden, bakkal rakip firmanın şemsiyesini kullanacak ve o firmanın reklamını yapacak.

Promosyon lojistiği tüm dünyada yaygın bir sektör halini aldı ve ülkemizde de biz Ulus Nakliyat olarak bu konuda öncülüğümüze ve liderliğimize güveniyoruz ve diyoruz ki

"PROMOSYONUNUZU REKABET AVANTAJINA DÖNÜŞTÜRELİM" 

Online Talep Formu


Online Talep Formuna
Gitmek için Lütfen Tıklayınız...