Evden Eve Nakliyat - Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler
Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Şirket Profilimiz

Ulus Evden Eve Nakliyat 1999 yılında Fikret Uğuzkutluk tarafından kuruldu. Fikret Uğuzkutluk evden eve nakliyat sektöründe çalışmaya bir anlamda baba mesleği olarak 1985 yılında başladı. Türkiye' de bu dalda önderlik yapmış bir nakliyat şirketinde (Tuzcuoğlu nakliyat) 14 yıl süren görevini sürdürdükten sonra, yıllar boyunca edindiği deneyimi kullanarak Türkiye'de evden-eve nakliyat sektörüne yepyeni bir vizyon getirmek amacıyla Ulus Evden Eve Nakliyat ' ı kurmuştur.

Bugün Ulus Evden Eve Nakliyat 20'dan fazla personeli, çeşitli tonaj ve hacimde ev eşyası taşımak için geliştirilmiş araç filosu, ev eşyası depolaması için özel depoları ve Tüm büyük şehirlerde bağlantıları olan, Türkiye' nin her tarafına taşıma yapma imkanı,teknolojisi, altyapısı ve her şeyden önemlisi müşteri portföyü ile evden-eve nakliyat setöründe Türkiye' nin en dinamik ve en hızla gelişen şirketlerinden biridir. 

Online Talep Formu


Online Talep Formuna
Gitmek için Lütfen Tıklayınız...