Evden Eve Nakliyat - Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler
Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmetler Ulus Evden Eve Nakliyat Bireysel Hizmetler

Ulus Evden Eve Nakliyat

 

Uluslararası Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlayan Ulus Nakliyat, uluslararası taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde değerlendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır. Evden eve hizmet sunduğu için varış noktasında Ulus Evden Eve Nakliyat iş ortağı olan profesyonel firmalarla işbirliği yapmakta ve bu da kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmesidir.

Avrupa'da da kendi iş ortağı firmalarla beraber kapalı kasa araçlarla hizmet veren Ulus Nakliyat, her 15 günde bir Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediği seferlerle bu güzergah üzerinde bulunan bir çok ülkeden(Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi) veya Türkiye'de ki adreslerden teslim aldığı eşyaları, varış noktasında ki adreslere sağlıklı bir biçimde teslim edebilmektedir. Ulus Nakliyat deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteynır nakliyelerini de organize etmektedir. 

Online Talep Formu


Online Talep Formuna
Gitmek için Lütfen Tıklayınız...